İşimiz Tamamlamak

Özel formüllü ürünlerimiz ile kaliteli ve günlük gıda oranına ek olarak ihtiyaca özel geliştirilmiş yalama blokları premiks yalama kovası ve likit ürünlerle hayvanlarınızın verimini arttırın.

Hakkımızda

2004 yılında yerli sermaye ile kurulan firmamız Orta Anadolu Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen Sürdürülebilir Rekabet Mali Destek Programı kapsamında tesisimiz ülkemiz hayvancılığına yenilikçi ürünler ve hizmetler başlıklı proje ile Türkiye’de hayvancılık sektöründe hizmet vermek üzere yem katkı maddeleri, premiks ,yalama blokları, yalama kovaları, dezenfektanlar ve likit ürünler üreterek ülke hayvancılığına katkı sunmak için yola çıkmıştır. 

Ürünlerimiz

livestock_feed_additive_study

KANATLI

Kanatlılarınızın sağlıklı beslenmesini destekleyen özel olarak formüle edilmiş ek besleyici gıdalarımız, yumurtlama kapasitesini artırırken et kalitesini de iyileştirmeye yardımcı olur.

research-dive-2

BÜYÜKBAŞ

Büyükbaş hayvanlarınızın sağlıklı ve dengeli beslenmesini sağlayan özel formüllü ek besleyici gıdalarımızla, verimli ve kaliteli bir yetiştirme süreci sunuyoruz.

sheep-feeding-Sue-Weaver

KÜÇÜKBAŞ

Küçükbaş hayvanlarınızın beslenme ihtiyaçlarını karşılayan özel formüle sahip ek besleyici gıdalarımızla, sağlıklı büyüme ve yüksek verim elde edebilirsiniz.

HEDEFİMİZ

Gümrük duvarlarının ve geleneksel korumacılığın giderek kalktığı bir dünyada rekabet edebilmek için belirleyici faktör, pazarlanabilir yeni ürün ve üretim yöntemleri yeni yönetim teknikleri ve yeni teknolojiler geliştirmeye yönelik bütünsel bir yeteneğin, inovasyon yeteneğinin kazanılmış olmasıdır. Üretici firma bu doğrultuda arge yapıyorsa kazanabilir. Toplumsal refahın yükselmesinde BİLİM VE TEKNOLOJİ alanındaki üstünlük belirleyici olmaktadır. Bu nedenle ARGE sıçrama noktamızdır.