Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket eden Bigma Grup, teknolojik üretimi ve hassas kalite kontrol yöntemleri ile gerek yurtiçi gerekse yurtdışı hayvancılık sektörüne en uygun maliyet ve yüksek kalitede ürünler sunmakta, sektör paylaşımlarını bilimsel hayvan besleme noktasında eğitmekte ve bilinçlendirmektedir. 2018 yılını mekanizasyon ve inovasyon yılı olarak belirlemiş olan firmamız, çağdaş üretim hedeflemesine uygun makine parkı revizyonuna başlamış ve halen devam etmektedir. Bugün günlük 30 ton yem katkı maddesi (Premiks) ve 50 ton yalama taşı (Yalama Bloğu) üretim kapasitesine ulaşmış olan Bigma Grup mevcut yatırımları sonucunda yüksek kapasite, yüksek kalite ve rekabetçi fiyat üçlemesiyle sektöründe haklı iddiasını sürdürmektedir.

2017 yılında kurulan Bigma Grup ilk iki yıl yem katkı maddeleri (Premix) üretimi ile devam etmiştir. Gerek endüstriyel grup gerekse üretici grubunun ihtiyacı olan yem katkı maddeleri (Premiks) teknolojik ve titiz üretim noktasında tüketiciye sunulmuştur.

2018 yılında ürün portföyüne yalama taşı (Yalama Bloğu) üretimini de dahil eden firmamız sektöründe kısa sürede öncü kuruluşlar arasında yer almanın haklı gururunu yaşamaktadır. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket eden Bigma Grup, teknolojik üretimi ve hassas kalite kontrol yöntemleri ile gerek yurtiçi gerekse yurtdışı hayvancılık sektörüne en uygun maliyet ve yüksek kalitede ürünler sunmakta, sektör paylaşımlarını bilimsel hayvan besleme noktasında eğitmekte ve bilinçlendirmektedir.

2018 yılında çiftlikten sofraya kaliteli ürünlerin ulaşmasına katkıda bulunmaktır. Her geçen gün gelişen ve değişen bilimsel ve teknolojik yenilikleri takip ederek kendimizi daha da geliştiriyoruz. Bu bilgiler ışığında geniş ürün yelpazemizle Türkiye ve Dünya hayvancılığının hizmetindeyiz.

2018 yılını mekanizasyon ve inovasyon yılı olarak belirlemiş olan firmamız, çağdaş üretim hedeflemesine uygun makine parkı revizyonuna başlamış ve halen devam etmektedir.

2018 yılında kalitesiyle markalarımızı Türkiye ve bütün Dünya Ülkelerinde en yüksek seviyeye ulaştırmayı hedefliyoruz.

                                                                                                                       Saygılarımızla

                                                                                                        Bigma Grup AŞ. Yönetim Kurulu