Hakkımızda

2004 Yılında yerli sermaye ile kurulan firmamız orta anadolu kalkınma ajansı tarafından desteklenen sürdürülebilir rekabet mali destek programı kapsamında tesisimiz ülkemiz hayvancılığına yenilikçi ürünler ve hizmetler başlıklı proje ile Türkiyede hayvancılık sektöründe hizmet vermek üzere yem katkı maddeleri, premiks ,yalama blokları, yalama kovaları, dezenfektanlar ve likit ürünler üreterek ülke hayvancılığına katkı sunmak için yola çıkmıştır.


Sürdürülebilir gelişimi ve var olan hayvancılıkta sürekli iyileştirmeyi temel alarak , uygun fiyat politikamızdan ödün vermeden, gereksinimlerinizin gerçek karşılığı olan genel ve işletmemize özgün ürünleri ülke hayvancılığının kullanımına sunuyoruz. Bunları yaparken, çevreye saygılı, hayvan ve insan sağlığını işimizin merkezine koyarak, yaptığımız üretimlerle ülkemize değer katıyoruz .

Vizyonumuz

Vizyonumuz, hayvancılık sektöründe lider bir konumda olmak ve Türkiye’nin ihtiyaçlarını karşılayacak yenilikçi ürünler sunarak sürdürülebilir gelişimi desteklemektir. Bilim, teknoloji ve ARGE’ye odaklanarak sürekli olarak yeni ürünler ve yöntemler geliştirmeyi hedefliyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çevre ve insan sağlığını gözetiyor, hayvanların verimliliğini artırarak sektöre değer katmayı amaçlıyoruz.

“Vizyonumuz, hayvancılık sektöründe sürdürülebilir gelişimi destekleyen, yenilikçi ve çevresel açıdan sorumlu bir marka olmaktır.”